
Комод Краш — це стильне та практичне рішення для зберігання речей у будь-якому інтер'єрі.
Конструкція комода містить 2 полиці зачиненими дверцятами й 3 висувні ящики на телескопічних напрямних.
💎Комод Краш доступний у таких кольорах. Ціну уточнюйте в менеджера. Колір ламінованої ДСП натиснувши СЮДА! 💎






Матеріал виготовлення Комод виготовлений з високоякісного ЛДСП SWISS KRONO, що вирізняється міцністю, довговічністю і стійкістю до механічних пошкоджень, вологи та температурних перепадів.
✨Кромка 2 мм: захищає краї виробу від пошкоджень, надає естетично завершеного вигляду та підвищує довговічність комода. Крайка виготовляється з міцних матеріалів, що дає змогу їй витримувати інтенсивне використання й зберігати привабливий зовнішній вигляд упродовж багатьох років.
✨Надійність і довговічність: міцна конструкція з якісного ЛДСП забезпечує тривалий термін експлуатації та стійкість до зношування.
✨Розміри:
- Ширина: 1200 мм
- Глибина: 430 мм
- Висота: 860 мм
Товар виготовляється під замовлення, передоплата 100%, термін виготовлення орієнтовно 10 робочих днів.
Після підтвердження замовлення у виробництво, кошти не підлягають поверненню у разі скасування
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені, що дає змогу зібрати її самостійно й без особливих зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Висота комода | 86 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LION |
- Ціна: 5 121,45 ₴



Відправка з 13 квітня 2026