
Дитяче односпальне ліжко Л-9 з м'якою спинкою та шухлядами 190x90 см Німфея Альба (білий) Донна Лайт 18 (Сілк) сірий
11 999 ₴
10 799,10 ₴
- Під замовлення
- Код: 041494
Відправка з 28 квітня 2026Ліжко Л-9 — це стильне та функціональне рішення для кімнати вашої дитини.
Товар виготовляється під замовлення, передоплата 100%, термін виготовлення орієнтовно 25 робочих днів.
Після підтвердження замовлення у виробництво, кошти не підлягають поверненню у разі скасування!
Його м'яка спинка оббита тканиною, створюючи затишну зону для відпочинку та сну.
Модель виготовлена з високоякісних, екологічно чистих матеріалів, що гарантує довговічність, безпеку та стійкість до зношування.
Однією з головних переваг цього ліжка є наявність м'яких бортиків і спинки, що забезпечує зручність і комфорт вашої дитини під час сну.
Крім того, ліжко має дві місткі шухляди з телескопічними напрямними повного висування, що забезпечують зручне зберігання постільної білизни, іграшок або інших речей, зберігаючи лад у кімнаті.
Також ліжко може бути доукомплектована захисним перилом-бортиком для запобігання падінню дітей.
Ліжко комплектується ортопедичними ламелями, що забезпечують оптимальну підтримку матраца та правильне положення тіла дитини під час сну.
💎Дитяче ліжко Л-9 доступна в таких кольорах. Ціну уточнюйте в менеджера. Колір ламінованої ДСП натиснувши СЮДА! 💎
✨Особливості:
- Шухляди.
- М'яка спинка.
- Зручні розміри.
- Ортопедические ламелі
✨Розміри:
- Спальне місце: 190x90 см
- Ширина ліжка: 1935 мм
- Глибина: 900 мм
- Висота: 940 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді у заводській упаковці.
У комплекті фурнітура для складання, схема виробу.
Отвори для складання просвердлені, що дозволяє зібрати її самостійно і без особливих зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі, Ортопедичні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 90х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Німфея Альба |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 193 см |
| Глибина дитячого ліжка | 90 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 94 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Колір | |
| Колір оббивки | Донна Лайт 18(Сілк) серый |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LION |
- Ціна: 10 799,10 ₴







