Стілець м'який, матеріал екошкіра матеріал екошкіра, міцна та приємна на дотик, спинка та сидіння в м'якій оббивці, зручні для садіння спинка та сидіння, ніжки металеві, фарбовані, колір ніжок чорний.
Характеристики:
- Модель: стілець "Нубук"
- Матеріал оббивки: велюр (бархіт)
- Каркас: метал
- Ширина сидіння: 44 см
- Глибина сидіння: 39 см
- Висота спинки: 40 см
- Висота стільця: 86 см
- Висота посадки: 46 см
- Кількість у коробці: 4 шт.
Умови доставки та паковання:
- Під час замовлення 1-3 шт. — доставка Новою Поліцією або Delivery за тарифами перевізника.
- До вартості додається +6% за упаковку (товар упаковується на складі в захисну тару).
- При заказе от 4 шт. — паковання безплатне (за рахунок складу).

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 780 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 747,20 ₴









