Стілець пластиковий, сидіння із суцільнолитого пластику, ніжки дерев'яні, дерево натуральний бук, світлий відтінок, покриті прозорим акриловим лаком, що має ніжки металеві прути, пофарбовані чорною епоксидною фарбою, сучасний дизайн,
розмір: ширина сидіння 46 см, глибина сидіння 42 см, висота стільця від підлоги до верху спинки 82 см, висота від підлоги до сидіння 43 см. Наш стілець пройшов випробування в міжнародній лабораторії;SGS; на такі показники, як-от: ; УДАРОПРАЖНІСТЬ І СТОБИЛЬНІСТЬ; можна використовувати в громадських місцях із великою прохідністю й удома.
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
(Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Доставка -У разі Повної оплати.
Доставка Делівері-НП
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Колір (відтінок) меблів | Блакитний, Бук світлий |
| Колір оббивки | Блакитний |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 820 мм |
- Ціна: 950,95 ₴





