Крісло регулюється по висоті за допомогою газліфта, повертається, сидіння пластик поліпропілен, колір чорний, м'яка подушка, екошкіра, необрезиненные колеса, розмір крісла: ;ширина сидіння 48 см, глибина 41 см, висота, висота спинки 42 см, крісла від підлоги до сидіння від 43 до 56 см см
Упаковка товару 6% від вартості товару
Вартість упаковки виробу уточнюйте у менеджера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 48 см |
| Глибина крісла | 41 см |
| Висота посадкової частини крісла | 42 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 755 ₴



