Розмір: 1150/925/515
Цвет: Темний горіх, світлий горіх
Матеріал: Буковий щит, МДФ шпонований
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Слонова кістка (ivory), Венге, Бук натуральний |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево, МДФ шпонований |
| Фасади | МДФ шпонований |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 115 см |
| Глибина комода | 52 см |
| Висота комода | 93 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 027 ₴











