Тумбочка приліжкова "Марія" з колекції "Елегант" з двома висувними ящиками.
Матеріали: масив бука, МДФ шпонований, ДВП, телескопічні направляючі
Габаритний розмір: 450х450х450мм
Колір: темний горіх, світлий горіх, венге, бук натуральний +5%, білий і слонова кістка +25% (в наявності і під замовлення).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх світлий, Білий, Бук натуральний, Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 45 см |
| Висота тумби | 45 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | МДФ шпонований |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 509 ₴





