Барний стіл BS-110 від виробника Loft Design - прекрасне рішення для організації обідньої зони в офісі або стильної сучасної кухні. Як правило в офісі не достатньо місця, щоб розмістити обідній стіл зі стільцями. До того ж, подібні предмети дещо недоречні в робочому просторі. Барний стіл завдяки більш високій конструкції як би зонує простір і швидше асоціюється не з кухнею, а столиком кафе. Він створює затишок і не заважає робочій атмосфері. Барний стіл BS-110 має невеликі розміри, які розраховані на двох людей. Це місце для перерви на обід або чашку кави.
Барні стільці в комплект до столу не входять!!!
Стіл складається із розбірного металевого каркаса і товстої солідної стільниці з ламінованого ДСП. Внизу є перекладина для упору ніг, а під стільницею є поздовжня балка для підтримки стільниці. Стіл тримається дуже міцно і не хитається в одному напрямку завдяки продуманій конструкції. Регульовані ніжки дозволяють виставити його нерівній підлозі.
Металевий каркас виготовлений з квадратної металевої труби 25*25 мм. Товщина стінок труб - 1.2 мм. Монтаж каркасу здійснюється за допомогою гвинтів з голівкою під шестигранник, які йдуть в комплекті.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15 |
| Висота | 1100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 470 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал стільниці | Ламіновані ДСП |
| Покриття металу | Порошкове фарбування |
| Тип | Стіл барний |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Форма стільниці | Прямокутна |
| Колір | Дуб Борас |
| Колір каркасу | Чорний |
| Ширина | 1120 мм |
- Ціна: 4 170,50 ₴


