Стілець барний BS-2 від виробника Loft Design — це стильна та оригінальна модель стільця в стилі Лофт. Він складається з надійного суцільнозварного каркаса та сидіння з ДСП. Завдяки зетоподібній формі каркаса стілець має модний та витончений вигляд. Проте конструкція стільця дуже стійка та витримує вагу до 160 кг. Стілець має перекладину для ніг, які розміщені на оптимальній висоті, що забезпечує зручність людини, що сидить. BS-2 — це гарна, надійна та стильна модель стільця, яка підійде для будь-якого інтер'єру в стилі Лофт або Модерн.
Каркас стільця виготовлений із металевої труби з профілем 25*25 мм. Товщина стінки труби 1,2 мм. Внизу каркаса є пластикові заглушки, що захищають підлогу від дряпання.
Сидіння виготовлене з ламінованого ДСП завтовшки 32 мм. Воно прикріплюється до каркаса за допомогою гвинтів і шестигранника, який входить до комплекту.
Розміри барного стільця BS-2:
Ширина — 344 мм
Глибина — 344 мм
Висота — 752 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 344 мм |
| Висота табуретки | 752 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7 |
| Глибина | 344 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Матеріал сидіння | ДСП |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина | 344 мм |
| Висота | 752 мм |
- Ціна: 2 460,50 ₴


