Стіл в білому кольорі в наявності на складі, інший колір під замовлення
Складаний манікюрний стіл "Економ" є однією з найбільш доступних наших моделей.
Стіл йде повністю зібраним
Торці деталей обклеєні пластиковою кромкою.
Стільниця обклеєна вологостійким клеєм Hranipex, що запобігає розбухання плити від попадання на неї рідини.
Опис:
висота 730мм
довжина 1100мм
ширина 500 мм
Стільниця і каркас з ДСП (КроноУкраина).
Гарантія 2 роки.
Відправка післяплатою по Україні.
Дополнительная комплектация с доплатой:
-розетки
- фасад в кольорі
- застібка на скриньку
- пластикові колеса
- металеві колеса
- витяжка Dekart
Цвет: цвет ДСП можно выбрать любой ( с доплатой)
Товар под заказ 10 рабочих дней!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Опоры тумбы | Ножки |
| Тип маникюрного стола | Однотумбовый без вытяжки |
| Особенности | Подставка под лаки |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1100 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 730 мм |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Опоры | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 500 мм |
- Цена: 3 515 ₴





