Одна з кращих моделей манікюрних столів.
Має 3 місткі ящики на телескопічних направляючих повного висування і один ящик з дверцями і поличками всередині.
Сучасний стиль столика стане прикрасою у вашому салоні краси.
Корпус виготовлений з якісного ДСП товщиною 18 мм, і обклеєного пластиковою кромкою товщини 0,6 мм, кришка ж виготовлена способом потовщення (склеювання) двох плит і має загальну товщину 36 мм - це надає виробу особливий та вишуканий дизайн. Також кришка обклеєна кромкою товщиною 2 мм, що забезпечує міцність торців кришки до пошкоджень .
Розміри: висота - 750 мм ширина - 1300 мм, глибина - 500 мм
Стільниця і каркас з ДСП (КроноУкраина).
Тумба на 3 ящики + тумба з дверцями і 2 полицями.
Ціна столика вказана в білому кольорі.
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки
- фасад в кольорі
- застібка на скриньку
- пластикові колеса
- металеві колеса
- витяжка Dekart
Доставка: здійснюється компанією Нова Пошта, вартість доставки з їх тарифами (+ дерев'яна обрешотка) за рахунок покупця. Термін доставки від 1 до 3 днів по Україні.
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
Товар під замовлення 10 робочих днів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Двотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
- Ціна: 8 141,50 ₴






