Характеристики:
- матеріал виготовлення: ДСП;
- висувні ящики на телескопічних направляючих;
- пластмасові колеса, за металеві доплата
Размеры :
висота 800мм,
ширина 400мм,
глибина350 мм
на металевих колесах
ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ РОЗІБРАНИМ
Колір: на Ваш вибір.
Ціна вказана за модель виготовлену в ДСП.
Під замовлення можна виготовити візок в будь-якому кольорі та з різними розмірами.
Термін виготовлення під замовлення: 10-14 робочих днів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тележки | закрытая |
| Выдвижной ящик | 4 шт |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 350 мм |
- Цена: 5 362,75 ₴


