Красивий і елегантний манікюрний стіл добре впишеться в інтер'єр вашого салону.
Він надійний, комфортний і буде довго служити вам.
Дуже зручний і легкий у використанні.
Є вбудована тумба з 3 висувними ящиками і 4 полички.
Корпус виготовлений з якісного ДСП товщиною 18 мм, і обклеєного пластиковою кромкою товщини 0,6 мм, кришка ж виготовлена способом потовщення (склеювання) двох плит і має загальну товщину 36 мм.
Стіл з вишуканим дизайном і підставкою для ніг.
Кришка обклеєна кромкою товщиною 2 мм, що забезпечує міцність торців кришки до пошкоджень.
Поверхня столу стійка до хімічних речовин (лак, розчинник, різні миючі засоби).
На ящиках стоять направляючі повного висунення DC, що забезпечує безшумне і плавне відкривання до 15000 разів.
Дополнительная комплектация с доплатой :
-розетки
- фасад в кольорі - 150 грн;
- застібка на скриньку - 140 грн/шт;
- пластикові колеса - 210 грн;
- металеві колеса - 275 грн.
- витяжка Dekart
Манікюрний стіл в білому кольорі, інший колір під замовлення.
Гарантія 2 роки.
Розміри столу: висота 1468/788 мм, довжина 1078 мм, ширина 500 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Расположение тумбы | Левостороннее |
| Выдвижной ящик | 3 шт |
| Опоры тумбы | Ножки |
| Тип маникюрного стола | Однотумбовый без вытяжки |
| Особенности | Подставка под лаки |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1078 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 1468 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | С пластмассовыми колесами |
- Цена: 11 875 ₴







