Красивий і елегантний манікюрний стіл добре впишеться в інтер'єр вашого салону. Він надійний, комфортний і буде довго служити вам.
Легкий у использонании.
Вбудований 1 висувний ящик.
Корпус виготовлений з якісного ДСП товщиною 18 мм, і обклеєного пластиковою кромкою товщини 0,6 мм, кришка ж виготовлена способом потовщення (склеювання) двох плит і має загальну товщину 36 мм.
Вишуканий дизайн.
Кришка обклеєна кромкою товщиною 2 мм, що забезпечує міцність торців кришки до пошкоджень.
Поверхня столу стійка до хімічних речовин (лак, розчинник, різні миючі засоби).
На ящиках стоять направляючі повного висунення DC, що забезпечує безшумне і плавне відкривання до 15000 разів.
Дополнительная комплектация с доплатой :
-розетки
- фасад в кольорі
- застібка на скриньку
- пластикові колеса
- металеві колеса
- витяжка Dekart
Цвет: цвет ДСП можно выбрать любой ( с доплатой)
Товар под заказ 10 рабочих дней!
Розміри:висота 770мм ,довжина 1000мм ,ширина 500мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Расположение тумбы | Универсальное |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Опоры тумбы | Ножки |
| Тип маникюрного стола | Однотумбовый без вытяжки |
| Особенности | Подставка под лаки |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 770 мм |
- Цена: 6 412,50 ₴




