Перукарський візок М204 Візок виготовлений з ламінованого ДСП (Кроно-Україна). Торці деталей обклеєні пластиковою протиударною крайкою. Основа візка стоїть на 4 пластикових колесах. Напрямні повного висування DC, що забезпечує безшумне та плавне відкривання до 15000 разів.
Гарантія 12 місяців.
Колір і наявність уточнюйте в менеджера.
Габарити: висота 760 мм, ширина 350 мм, глибина 400 мм.
Додаткова комплектація:
- замок на ящик
- розетка (від одинарної до потрійної);
- напрямні з довідниками;
- система відкривання ящиків від натискання.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору завтовшки 16-18 мм і обклеєний ПВХ крайкою.
Товар під замовлення 7 робочих днів!
Доставка: здійснюється компанією Нова Пошта, вартість за їхніми тарифами (+ дерев'яна обрештка)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | закрита |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
- Ціна: 5 101,50 ₴




