Візок у салон краси М209 Візок зроблений з ламінованого ДСП (Кроно-Україна). Краї візка обклеєні крайкою. Використовується пластикова протиударна крайка. Для комфортного та легкого переміщення візка вона укомплектована 4 пластиковими колесами. Напрямні повного висування DC, що забезпечує безшумне та плавне відкривання до 15000 разів.
Візок має гарантію 12 місяців. Колір і наявність уточнюйте в менеджера.
Габарити: висота 750 мм, ширина 340 мм, глибина 360 мм.
Додаткова комплектація:
- замок на ящик
- розетка (від одинарної до потрійної);
- напрямні з довідниками;
- система відкривання ящиків від натискання.
- металеві колеса
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору завтовшки 16-18 мм і обклеєний ПВХ крайкою.
Товар під замовлення 7 робочих днів!
Доставка: здійснюється компанією Нова Пошта, вартість за їхніми тарифами (+ дерев'яна обрештка)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | закрита |
| Полиця | 2 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
- Ціна: 3 491,25 ₴




