Манікюрний стіл "Практик" - стіл для манікюру з дверкою.
У тумбі 2 полки, які при необхідності можна зняти.
Він обладнаний двома скляними поличками (висотою 9 см кожна), завдяки яким лаки у Вас завжди під рукою.
Легкість монтажу (тільки прикрутити кришку).
Стіл можливий як лівобічний так і правосторонній.
Торці деталей обклеєні пластиковою кромкою.
Скляні полиці мають радіус на гострих кутах і заполіровані по периметру.
На ящиках стоять направляючі повного висунення DC, що забезпечує безшумне і плавне відкривання до 15000 разів.
Розміри: висота 730/1000 мм, довжина 1100 мм, ширина 500 мм
Стільниця і каркас з ДСП (КроноУкраина).
Тумба з 2 полицями всередині.
Стіл можна зробити як з полицями зверху так і без.
Дополнительная комплектация с доплатой :
-розетки
- фасад в кольорі
- застібка на скриньку
- пластикові колеса
- металеві колеса
- витяжка Dekart
Цвет: цвет ДСП можно выбрать любой ( с доплатой)
Товар под заказ 10 рабочих дней!
Гарантія 2 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Расположение тумбы | Левостороннее, Правостороннее, Универсальное |
| Опоры тумбы | Ножки |
| Тип маникюрного стола | Однотумбовый без вытяжки |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1100 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 730 мм |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Опоры | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | С пластмассовыми колесами |
- Цена: 4 702,50 ₴







