
Робоче місце візажиста з підсвічуванням ідеальне для майстрів в салон краси. Має 2 тумби по 4 шухляди і ще одна шухляда під робочою поверхнею в які можна сховати весь інструмент та косметику.
Габарити виробу:
- ширина - 1100 мм;
- висота - 1800 мм;
- глибина - 500 мм;
- ящики - 9 шт;
- патрони - 11 шт.
Лампочки в комплекті не передбачені.
Габарити столу:
- ширина - 1100 мм;
- ширина тумби - 300 мм;
- висота - 900 мм;
- глибина - 500 мм;
Габарити дзеркала:
- ширина - 1100 мм;
- висота - 900 мм;
- глибина - 80 мм
Особливість : вимикач (з правого боку), підсвічування, тумба.
Дополнительная комплектация с доплатой
- світлодіодні лампочки на 5 Вт
- скло на поверхню столу
- замок на скриньку
- розетка (від одинарної до потрійний);
- направляючі з доводчиками;
- система відкриття скриньок від натискання.
- зеркало без рамы
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Товар под заказ 10 рабочих дней!
Цвет: цвет ДСП можно выбрать любой ( с доплатой)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка для ног | Нет |
| Столешница для инструментов и техники | Да |
| Тумба | 2 шт |
| Выдвижной ящик | 9 шт |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Цвет | Белый |
| Тип установки рабочего места | напольная, настенная |
| Тип рабочего места | одностороннее |
| Количество рабочих мест | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1100 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 1800 мм |
| Материал изготовления | |
| Основа зеркала | ламинированная ДСП |
| Корпус рабочего места | ламинированная ДСП |
| Рама зеркала | ламинированная ДСП |
- Цена: 14 677,50 ₴






