Гримерный столик на металевих ніжках виглядає стильно і оригінально, до того ж ця модель підійде як для салону краси так і для дому. Велика робоча поверхня перед дзеркалом дозволить розмістити необхідний інструмент, а ящик під стільницею заховати видаткової матеріал. Є ще одна відкрита полиця для інструментів або косметики яка розташована внизу між ніжками.
Габарити виробу:
- ширина - 1100 мм;
- висота - 1800 мм;
- глибина - 400 мм;
- ящики - 1 шт;
- патрони - 10 шт.
Лампочки в комплекті не передбачені.
Габарити столу:
- ширина - 1100 мм;
- висота - 900 мм;
- глибина - 400 мм;
Габарити дзеркала:
- ширина - 1100 мм;
- висота - 900 мм;
- глибина - 80 мм
Особливість: вимикач (з правого боку).
Дополнительная комплектация с доплатой
- світлодіодні лампочки на 5 Вт
- скло на поверхню столу
- замок на скриньку
- розетка (від одинарної до потрійний);
- направляючі з доводчиками;
- система відкриття скриньок від натискання.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Товар под заказ 10 рабочих дней!
Цвет: цвет ДСП можно выбрать любой ( с доплатой)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Тип рабочего места | одностороннее |
| Подставка для ног | Нет |
| Тип установки рабочего места | напольная |
| Количество рабочих мест | 1 |
| Столешница для инструментов и техники | Да |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Цвет | Сонома |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1100 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 1800 мм |
- Цена: 13 775 ₴


