Мінімалістичне робоче місце для перукаря, який не займає багато місця, але при цьому повністю виконує свої функції. Підійде як для жіночих, так і чоловічих перукарень залів. Для майстра передбачена полиця на поверхні якої захисне скло. З лівого боку за дзеркалом розташована дверцята з полицями, полиці знімаються що дозволяє прикрутити туди гачек для одягу.
З правої сторони відкриття полиці. Додатково можна прикрутити гачек для машинки або утримувач для фена, а так само вмонтувати розетку (від одинарної до потрійний).
Для максимального комфорту клієнта є хромована підставка для ніг. Ціна вказана за робоче місце в білому, чорному, червоному, сірому і древоподобном кольорі. Розміри і комплектацію можна змінювати за бажанням клієнта.
Габарити виробу:
- ширина - 800 мм
- висота - 1900 мм
- глибина - 390 мм
Комплектація:
- хромована підставка для ніг;
- захисне скло на робочій поверхні;
Дополнительная комплектация с доплатой :
-розетки (от одинарной до тройной);
-держатель для фена
-крючок одинарный
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Тип рабочего места | одностороннее |
| Подставка для ног | Да |
| Тип установки рабочего места | настенная |
| Количество рабочих мест | 1 |
| Столешница для инструментов и техники | Да |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Высота | 1900 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Под дерево |
- Цена: 9 766 ₴










