Робоче місце перукаря M412
Є невелика робоча поверхня і відкрита полиця під нею. Для комфорту клієнта внизу вбудована хромована підставка для ніг. Збоку конструкції за дверкою вмонтовані полички для інструменту і косметики.
Габарити виробу:
- ширина - 6400 мм;
- висота - 1900 мм;
- глибина - 540 мм;
Товар под заказ 10 рабочих дней!
Дополнительная комплектация с доплатой :
-розетки (от одинарной до тройной);
-держатель для фена
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Колір: колір ДСП можна вибрати будь-який з нашого каталогу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Тип рабочего места | одностороннее |
| Подставка для ног | Да |
| Тип установки рабочего места | напольная |
| Количество рабочих мест | 1 |
| Столешница для инструментов и техники | Да |
| Тумба | 5 шт |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 640 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Высота | 1900 мм |
- Цена: 12 810,75 ₴







