Робоче місце перукаря M418
Сама функціональна модель робочого столика, так як вона є двосторонньою і з кожної сторони ще двомісним, в результаті за ним можу вільно працювати цілих 4 майстри. Така конструкція значно заощадить Вам місце. Між дзеркалами є полички для інструменту або косметики.
Габарити виробу:
- ширина - 2200 мм;
- висота - 1700 мм;
- глибина - 700 мм;
Особливість: на 4 майстри.
Товар под заказ 10 рабочих дней!
Дополнительная комплектация с доплатой :
-розетки (от одинарной до тройной);
-держатель для фена
-крючок одинарный
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Тип рабочего места | двухстороннее |
| Подставка для ног | Нет |
| Тип установки рабочего места | напольная |
| Количество рабочих мест | 4 |
| Столешница для инструментов и техники | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 2200 мм |
| Глубина | 1700 мм |
| Высота | 700 мм |
- Цена: 19 821,75 ₴



