Особливість цієї моделі — підсвітка, яка вмонтована тільки з боків дзеркала. Дзеркало з підсвіткою ідеально впишеться в будь-який інтер'єр як салону краси, так і для магазину або дому. Ця модель може кріпитися до стіни або просто пришаровується.
Габарити виробу:
- ширина — 800 мм;
- висота — 1900 мм;
- глибина — 80 мм;
- патрони — 16 шт.
Лампочки в комплекті не передбачені.
Особливість: вимикач (з правого боку), підсвітка з боків.
Додаткова комплектація за доп плату:
- LED-лампи світлодіодні 5 Вт
- звичайні лампи
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору завтовшки 16-18 мм і обклеєний крайкою ПВХ.
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Товщина | 80 мм |
| Основні | |
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підставка для ніг | Немає |
| Тип установки робочого місця | настінна |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Стільниця для інструментів і техніки | Немає |
| Кількість робочих місць | 1 |
- Ціна: 7 528,75 ₴




