
Гримерный столи з металевою основою все більше набирають популярності. Підсвічування робочого місця дозволяє майстру комфортно працювати в будь-який час доби. Такі столики вибирають майстри візажу, бровисты і перукарі в свої салони краси або для роботи на дому.
Габарити виробу:
- ширина - 800 мм;
- висота - 1710 мм;
- глибина -370 мм;
- ящики - 1 шт;
- патрони - 10 шт.
Лампочки в комплекті не передбачені.
Габарити столу:
- ширина - 800 мм;
- висота - 810 мм;
- глибина - 370 мм;
Габарити дзеркала:
- ширина - 800 мм;
- висота - 900 мм;
- глибина - 80 мм
Особливість : вимикач (з правого боку), підсвічування.
Дополнительная комплектация с доплатой
- світлодіодні лампочки на 5 Вт
- скло на поверхню столу
- замок на скриньку
- розетка (від одинарної до потрійний);
- направляючі з доводчиками;
- система відкриття скриньок від натискання.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Товар под заказ 10 рабочих дней!
Цвет: цвет ДСП можно выбрать любой ( с доплатой)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Тип рабочего места | одностороннее |
| Подставка для ног | Нет |
| Тип установки рабочего места | напольная, настенная |
| Количество рабочих мест | 1 |
| Столешница для инструментов и техники | Да |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 1710 мм |
| Материал изготовления | |
| Основа зеркала | ламинированная ДСП |
| Корпус рабочего места | ламинированная ДСП |
| Рама зеркала | ламинированная ДСП |
- Цена: 11 438 ₴








