Двостороннє місце перукаря на два майстри. Зручний тим, що може стояти посеред салону створюй острівець. Невелика стільниця і відкрита полиця для інструментів.
Для комфорту клієнта є хромована підставка для ніг.
Габарити виробу:
- ширина - 640 мм;
- висота - 1930 мм;
- глибина - 750 мм;
Особливість: підставка для ніг.
Дополнительная комплектация с доплатой :
-розетки (от одинарной до тройной);
-держатель для фена
-крючок одинарный
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Колір: колір ДСП можна вибрати будь-який з нашого каталогу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МарксонМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Тип рабочего места | двухстороннее |
| Подставка для ног | Да |
| Тип установки рабочего места | напольная |
| Количество рабочих мест | 2 |
| Столешница для инструментов и техники | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Цвет | Сонома |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 2000 мм |
| Высота | 600 мм |
- Цена: 16 387,50 ₴




