Розмір: В: 820; Ш: 450; Г: 550.
Колір: Каркас: Горіх; Спинка і сидушка: Венге.
Матеріал: Каркас: Масив Бука; Спинка: р/к фанера; Верх: МДФ шпоновані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | стілець |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 820 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 296 ₴





