Стильна тумба під тв (вітрина) з вбудованим стеллажем-полицями.
Розміри: 1300х250х1300мм
Колір: комбінація дуб сонома + дуб атлантаПоставляється в розібраному вигляді!
Вага 35кг
Обсяг в упаковці 0,15 м. куб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб атланта |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 1300 мм |
| Глибина тумби | 250 мм |
| Ширина тумби | 1300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 713 ₴



