Класична компактна банкетка з масиву бука з м'яким сидінням, оббитим тканиною (на темних кольорах Avilla 2/7; на світлих — Avilla 2/2)

Колір: махонь, темний горіх, слонова кістка, білий (під замовлення)
Габарити: 500х420х475мм

Зроблено в Україні! 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Жаккард |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 475 мм |
| Вага | 9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 793,34 ₴


