Банкетка з масиву дерева, м'яке сидіння оббите тканиною.
Габарити: 900х330х450мм
Колір: темний горіх

Зроблено в Україні!
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Основні | |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Шеніл |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 607,20 ₴


