Табурет дерев'яний із масиву бука.
Колір: горіх, бук натуральний
300*300*450
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Тверде сидіння |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653,54 ₴





