Дерев'яний обідній стілець в класичному стилі.
Колір: слонова кістка з патиною "золото", білий з патиною "золото"
Розмір: 480х420х960мм

Поставляється в зібраному вигляді.
Зроблено в Україні! 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Ваніль, Бежевий, Слонова кістка (ivory) |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Слонова кістка, Бежевий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево, фанера |
| Сидіння | фанера, натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 960 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 514,12 ₴





