Табурет дерев'яний обідній Слайдер венге квадратний
Табурет із масиву берези, сидіння ЛДСП.
Колір: венге/крем
Розмір: 330х330х440мм
Підходить до столу "Слайдер"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний, Венге |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Тверде сидіння |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина табуретки | 330 мм |
| Висота табуретки | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 434,24 ₴



