Лава банкетка з полицями для взуття — ідеальний варіант для будь-якої передпокою.
Розмір: 700х300х470мм
Колір: темний горіх, шкірозамінник коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 2 шт. |
| Ширина | 700 мм |
| Сидіння для взування | Да |
| Корпус | натуральне дерево |
| Полиці | хромований метал |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Форма тумби | пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 538 ₴



