Обідній дерев'яний стілець з напівм'який сидінням і спинкою, оббитими тканиною.
Поставляється в розібраному вигляді.
Колір: темний горіх
Розмір: 400х420х950мм


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Горіх темний |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | фанера, натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево, фанера |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| обсяг в упаковці | 0,05 м. куб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 970 ₴








