Обідній стілець із масиву бука, сидіння і спинка оббиті тканиною з візерунком або однотонною
Колір: білий
Розміри: 450х410х965мм

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 965 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 036,88 ₴


