Стілець обідній дерев'яний м'який Наталі темний горіх
Дерев'яний обідній стілець із м'яким сидінням і спинкою, оббитими тканиною.
Габарити: 450х440х1035мм
Колір дерева: горіх темний
Є в білому кольорі,вартість і наявність уточнюйте в менеджера

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх, Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево, фанера |
| Сидіння | фанера, натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 1035 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 258,28 ₴







