Обідній дерев'яний стілець з напівм'який сидінням і спинкою, оббитими тканиною.
Поставляється в розібраному вигляді.
Колір: бежевий
Розмір: 400х420х950мм


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | фанера, натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево, фанера |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| обсяг в упаковці | 0,05 м. куб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 092 ₴



