Сервант (пенал) для вітальні в класичному стилі "Freedom" (Фридом) з двома дверцятами (левосторонній і правосторонній — під час складання дверцят навішуються на потрібну сторону)
Колір: слонова кістка із золотою патиною, карниз і цоколь горіх
Розміри:
— пенал розмір по верхньому карнизу 790х520х2020 мм (розмір по корпусу 650х450 мм)


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | сервант |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | скло в рамі з натурального дерева, натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Габаритні розміри серванта | |
| Ширина серванта | 790 мм |
| Глибина серванта | 520 мм |
| Висота серванта | 2020 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | слонова кістка з патиною золото, Горіх |
| Пенал | 2 шт. |
| Довжина (ширина) стінки | 3.09 м |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Комод | 1 шт. |
| Задня стінка | двп ламінована |
| Глибина стінки | 0.52 м |
| Висота стінки | 2.02 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 134,40 ₴










