Підліткове ліжко, укомплектоване ламельним блоком (без матраца).
Можлива комплектація двома шухлядами (опція) + 2550 грн.
Спальне місце: 900х2000мм
Матеріал: масив сосни
Колір: темний горіх, світлий горіх, махонь, вільха, яблуня (у наявності та під замовлення)

Зроблено в Україні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня світла, Махонь, Вільха світла, Горіх темний, Горіх світлий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 208 см |
| Глибина дитячого ліжка | 98 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 262 ₴


