Двоспальне ліжко з масиву дуба, наголов'я і сповиття оббите екошкірою з декоруванням каретною стяжкою.
Колекція "Freedom" (Фридом)
Колір: слонова кістка із золотою патиною
Спальне місце 1800х2000 мм
Габаритні розміри ліжка: 1880х2090мм
Висота надголів'я 950 мм; висота вилоги 480 мм

Можлива комплектація тумбочками, комодом, шафою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 188 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | патина золото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 262,40 ₴



