Стілець обідній дерев'яний Рондо горіх/ясінь, готовий
Обідній кухонний стілець у стилі "Loft", Ніжки з масиву ясена, сидіння і спинка з фанери.
Колір: комбінація ясен натуральний + горіх
Розмір: за ніжками 500х500 мм, сидіння 440х440 мм, висота стільця по спинці 790 мм, висота сидіння 450 мм
Вага 3 кг
Об'єм в пакованні 0,16 м куб
Постачається в розібраному вигляді!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Ясень, Горіх |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх, Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | гнута фанера |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 790 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | ясень натуральний |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Царговый пояс столу | МДФ шпонований |
| Висота столу | 720 мм |
| Каркас, ніжки | масив дерева, шпонована ДСП |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 423,52 ₴




