Табурет обідній кухонний у стилі "Loft", Ніжки з масиву ясена, сидіння з фанери.
Розмір: 330х330 мм, висота 450 мм
Колір: комбінація горіха + білий
Вага 2 кг
Об'єм в пакованні 0,04 м куб
Постачається в розібраному вигляді!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Тверде сидіння |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина табуретки | 330 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | фанера |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | ясень натуральний |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Царговый пояс столу | МДФ шпонований |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Висота столу | 720 мм |
| Каркас, ніжки | масив дерева, шпонована ДСП |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Спинка | гнута фанера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 742 ₴
- Спосіб упаковки: Постачається в розібраному вигляді в картонному пакованні по 2 од.





