Дерев'яний обідній кухонний стілець з твердим сидінням.
Поставляється в розібраному вигляді в картонній упаковці.
Матеріал: масив бука
Колір: горіх
Розмір: 445х535х1020мм

Можливо виготовлення на замовлення в інших кольорах (термін виготовлення 45 днів):

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Сидіння | меблевий щит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Висота | 1020 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310 ₴



