Топ продаж
-17%

Стіл-трансформер журнальний обідній розкладний прямокутний Дельта дуб сонома
Габарити: складань 750*750*450 мм; розкладений 1500*750*740мм
Цвет: дуб сонома

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Квадратний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Довжина столика | 750 мм |
| Тип опор | Ніжки |
| Глибина столика | 750 мм |
| Вага столика | 30 кг |
| Висота столика | 450 мм |
| обсяг в упаковці | 0,3 м. куб |
| Трансформація столика в обідній стіл | True |
| Максимальна висота регульованого столика | 740 мм |
| Регулювання розміру стільниці | True |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 1500 мм |
| Регулювання висоти столика | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 512,86 ₴





