Ліжко підліткове з бука, укомплектована дерев'яними ламелями. Серія "Еко Модерн".
Оброблена масло-воском "OSMO"
Колір: натуральне масло
Розмір спального місця: 800х2000мм
Габаритний розмір ліжка: 870 * 2092 * 680 мм

Екологічно чиста меблі по економічно привабливими цінами!
Відмінною рисою цієї колекції є повна відповідність вимогам екологічності та безпеки, що пред'являються до меблів для спальні — ліжка виготовлені з букового щита, всі деталі оброблені масло-воском на основі натуральних компонентів виробництва німецької компанії «OSMO».
Така обробка захищає деревину зсередини і ззовні, проникає усередину деревини і утворює захисний шар на поверхні деталей, не тріскається, не лущиться, не відшаровується, проявляє високу стійкість до дії рідин. Вироби, оброблені масло-воском, прості у догляді і реставрації, в т. ч. частковому ремонті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 209 см |
| Глибина дитячого ліжка | 87 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | натуральне масло |
- Ціна: 7 626,96 ₴




