Стілець обідній дерев'яний з напівм'який сидінням, оббитим тканиною. Виготовлений з масиву бука.
Колір: ваніль
Габарити: 455х435х1015мм

Зроблено в Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Ваніль, Бежевий, Слонова кістка (ivory) |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Ваніль, Слонова кістка, Бежевий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Висота | 1015 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сидіння | ДСП, поролон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 889 ₴


