Дерев'яна банкетка, м'яке сидіння оббите тканиною. світлий беж
М'яка на дерев'яних різних ніжках, виготовлена з ясена. В основі сидіння пружина змійка "Зиґзаґ" і товстий шар поролону. Така конструкція забезпечить багато років безтурботної експлуатації виробу
Колір: горіх
В: 440 мм
Г: 340 мм
Д: 900 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Обивний матеріал | Шеніл |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Довжина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 052 ₴



