Комод Сабріна з колекції "Елегант" з 4 висувними ящиками.
Матеріали: масив бука, буковий меблевий щит, МДФ шпонований, ДВП, телескопічні напрямні
Габаритний розмір:
В = 820
Ш = 800
Г = 400
Колір білий

Колір: темний горіх, світлий горіх, венге, бук натуральний +5%, білий і слонова кістка +25% (в наявності і під замовлення).

Ідеально поєднується з ліжками Айріс
Схема складання:


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх світлий, Бук натуральний, Горіх темний, Слонова кістка (ivory) |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | меблевий щит |
| Фасади | меблевий щит |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | МДФ шпонований |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 82 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус тумби | МДФ шпонований, меблевий щит, ДВП |
| Фасади тумби | меблевий щит |
| Тип тумби | пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 008 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляется в разобранном виде в картонной упаковке


