Крісло м'яке, сидіння, матеріал екошкіра, регулюється по висоті, фурнітура хромована, підлокітники хромовані з накладками чорного кольору, розмір крісла: ширина крісла між підлокітниками 45 см, глибина 38 см, висота спинки 34 см, висота від підлоги до верхнього краю спинки від 72 см до 84 см, висота від підлоги до сидіння від 46 см до 57 см, підстава внизу діаметр 52 см.
Тон, півтон у відтінку допускається.
При оформлении 1 шт, доставка НП или Деливери по тарифам. К стоимости + 6% за упаковку.
( Товар пакуется на складе самостоятельно, и едет на отправку уже упакованным)
От 2 шт доставка НП (по тарифам), Деливери ( бесплатная ).
Доставка Новой Почтой -При Полной Оплате .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СДМ-Групп |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | True |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 45 см |
| Высота с учетом спинки | 84 см |
| Высота | 84 мм |
| Глубина | 38.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Подставка для ног | Нет |
| Основание кресла | Полозья |
| Наличие спинки | Да |
| Изготовитель | СДМ-Груп |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | экокожа |
- Цена: 2 598,35 ₴




