Стілець пластиковий, дитячий, сидіння з суцільнолитого пластику, поліпропілен, ніжки дерев'яні, дерево, натуральний бук, світлий відтінок, покриті прозорим акриловим лаком, між ніжками металеві прути, пофарбовані чорною епоксидною фарбою, розмір стільця: ширина сидіння 30,5 см, висота спинки 26 , 5 см, глибина сидіння 27 см, висота стільця від підлоги до верхнього краю спинки 57 см, висота від підлоги до сидіння 32 див.
Упаковка товару від 3% до 6% від вартості товару
Вартість упаковки виробу уточнюйте у менеджера
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СДМ-Групп |
| Страна производитель | Китай |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Тип мебели | стул |
| Цвет обивки | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Белый, Дуб натуральный |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | пластик |
| Спинка | пластик |
| Сиденье | пластик |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Высота | 570 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Изготовитель | СДМ-Груп |
- Цена: 1 100 ₴








